małeWitaj,

każdy z nas jest ekspertem w jakiejś dziedzinie. Jedni są świetni w fizyce kwantowej, inni w social media marketing, jeszcze inni w grafice komputerowej, pieczeniu ciast czy graniu na nerwach. Level Master jest wtedy, gdy oprócz wiedzy i umiejętności dokładasz do tego jeszcze serce. Gdy kochasz to, co robisz.

Ja nazywam się Irmina, jestem pośredniczką w obrocie nieruchomościami i uwielbiam wspierać ludzi w temacie sprzedaży i wynajmu nieruchomości.


Co to oznacza dla Ciebie?

Jeśli wkrótce rozpoczniesz swoją przygodę z życiem we Wrocławiu i szukasz mieszkania na wynajem – napisz do mnie, na czym Ci zależy – znajdę dla Ciebie nowe miejsce do życia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

+48 662 213 377 (WhatsApp, Viber),

Skype: irminaja

https://www.messenger.com/t/irmina.pytlowanyjankowska

Jeśli już mieszkasz we Wrocławiu, ale potrzebujesz odmiany, daj mi znać, czego potrzebujesz – przeprowadzę Cię w lepsze miejsce

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą Twojej nieruchomości (domu, mieszkania, działki), potrzebujesz kogoś zaufanego, kto zrobi to za Ciebie, odbierze te wszystkie telefony, zorganizuje prezentacje tyle razy, ile będzie trzeba, przeprowadzi Cię bezpiecznie przez wszystkie procedury, aż do szczęśliwego zakończenia, zadzwoń do mnie – umówimy się na spotkanie i opracujemy najlepszą strategię.

A może chcesz kupić nieruchomość we Wrocławiu, dla siebie lub inwestycyjnie i przeraża Cię ogrom dostępnych ofert?
Podpowiem, co, gdzie, za ile będzie najbardziej zgodne z Twoimi potrzebami.


Nie znasz polskiego? Żaden problem – rozmawiam po angielsku i niemiecku.

Nie znasz miasta? Ja znam – podpowiem najlepsze lokalizacje, fajne miejsca do zwiedzania, zjedzenia, zabawy.

Obsługiwałam już klientów indywidualnych, z polecenia i z przypadku, ale także korporacyjnych z UPS, IBM, Credit Suiss, Simoldes Plasticos, Volvo, Skanska i wielu innych z mniejszych i większych firm.

Teraz czekam na współpracę z Tobą.

Irmina Pytlowany-Jankowska

+ 48 662 213 377 (WhatsApp, Viber)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skype: irminaja
https://www.messenger.com/t/irmina.pytlowanyjankowska