Świadectwo

Pani Pytlowany-Jankowska wykazała się doskonałą jakością przy wykonywaniu powierzonych jej zadań. Z ogromnym zaangażowaniem, w dobrym niemieckim, informowała nas o każdym kroku procesu sprzedaży.

Pani Pytlowany-Jankowska wcieliła się z wyjątkowym zaangażowaniem, wzorową motywacją i niespotykaną Identyfikacją w swoje zadania. Od zaraz działała w pełni samodzielnie i niestrudzenie. Przekonała nas swoimi kreatywnymi pomysłami, dawała cenne sugestie i wykonywała zadania z należytą uwagą i wyjątkowym poczuciem odpowiedzialności. Ponadto wykazała się w najwyższym stopniu odpornością w wykonywaniu swoich zadań. Jej wyniki pracy były najwyższej jakości, również w trudnych sytuacjach i przy presji czasu. Pani Pytlowany-Jankowska w trakcie całego czasu poświęconego na nasze zlecenie wykazała się niespotykanie wysoką inicjatywą i profesjonalizmem. Jej zachowanie wobec nas było zawsze wzorowe. Jej doskonałe umiejętności komunikacyjne i talent do proponowania własnych pomysłów, przekonująco uargumentowanych, czynią z Pani Pytlowany-Jankowskiej nadzwyczaj cennego partnera. Byłyśmy niezwykle zadowolone z jej zaangażowania i osiągnięć.

Dziękujemy Pani Pytlowany-Jankowskiej za bardzo dobrą współpracę i życzymy jej w dalszej pracy zawodowej wiele sukcesów, a także wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

Vitoria-Gasteiz (Hiszpania), Marzec 2014.

Maria Ortiz de Zarate
Aleksandra Hipnarowicz


Byłe właścicielki mieszkania przy ul. Obornickiej 111.

 

Rossing, 18.05.2013

Szanowna Pani Pytlowany-Jankowska

Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za Pani wsparcie przy szukaniu mieszkania we Wrocławiu.

Pracowała Pani bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie. Przedstawione przez Panią propozycje mieszkań na wynajem odpowiadały moim oczekiwaniom.

Bardzo dziękuję również za zakończenie wynajmu poprzedniego mieszkania, a także za pomoc w załatwianiu wszelkich formalności administracyjnych. Szczególnie chciałbym podkreślić Pani bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego, która była dla mnie bardzo pomocna.

Bardzo chętnie polecam Panią i życzę wszystkiego dobrego w przyszłości.

Z pozdrowieniami,

Joerg Keitel

 

Wroclaw, 29.08.2011

List referencyjny dla Pani Irminy Pytlowany-Jankowska

W marcu 2011r. Pani Irmina Pytlowany-Jankowska pomagała mnie i mojej partnerce znaleźć we Wrocławiu mieszkanie. Poznaliśmy Panią Pytlowany-Jankowską jako profesjonalną, dobrze zorganizowaną i bardzo pomocną pośredniczkę w obrocie nieruchomościami. Była aktywna i zaangażowana, jednocześnie trzymała się naszych wytycznych i prezentowała nam tylko te obiekty, które rzeczywiście odpowiadały naszym życzeniom.

Oprócz swojego profesjonalizmu, Pani Pytlowany-Jankowska urzekła nas swoją gotowością do pomocy, otwartością i przyjaznością. Dla kogoś, kto przybywa do Wrocławia po raz pierwszy, szuka mieszkania i nie mówi po polsku, Pani Pytlowany-Jankowska jest idealną pośredniczką. Jest zawsze gotowa z dodatkowymi usługami (np. tłumaczeniem), aby ułatwić poszukiwania mieszkania. A dodatkowo jest także dobrym doradcą, jeśli chodzi o pierwsze kroki w nowym mieście.

Moja partnerka i ja byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i nadal delektujemy się mieszkaniem, które Pani Pytlowany-Jankowska dla nas znalazła.

Rene Fritzsche