Piękna działka z prywatnym jeziorkiem
290.000 zł

Boguszyce na sprzedaż
Irmina Pytlowany-Jankowska
Irmina Pytlowany-Jankowska
 
 
Piękna działka w ok. Oleśnicy, z prywatnym jeziorkiem.Szukasz odskoczni od zgiełku miasta? Marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej i spokojnej okolicy? A do tego jeszcze lubisz wędkować? Oto oferta dla Ciebie!

Boguszyce to niewielka wioska nieopodal Oleśnicy, na tyle blisko, żeby szybko tam dojechać i na tyle daleko, aby znaleźć upragniony spokój i wytchnienie.

Właśnie tam, wśród kameralnej, historycznej zabudowy, otoczona wyrośniętymi już drzewami na nowego właściciela czeka piękna działka. Ma powierzchnię 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren jest przygotowany pod budowę, MPZP przewiduje tam tylko zabudowę jednorodzinną (wolnostojąca lub bliźniak). Oczywiście są już media (prąd przy działce, woda i kanalizacja przy drodze – 40m). Miejsce pod dom jest na lekkim podwyższeniu.

Najważniejszym atutem tego miejsca, wyróżniającym je na tle innych ofert z okolicy, jest przepływowe jeziorko, w całości położone na terenie działki. Wprawdzie obecnie jest nieco zarośnięte, ale idealnie nadaje się na prywatne łowisko, czy nawet własne kąpielisko. Przy naszych ostatnich gorących wakacjach i braku miejsc do ochłody w okolicach Wrocławia, to miejsce można mieć na własność od zaraz.

Zadzwoń teraz i umów się na prezentację!

Irmina Pytlowany-Jankowska, 662 213 377

Rentier Nieruchomości

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 Właściwości

Główne informacje

Powierzchnia: 3358.00

Informacje o działce

Powierzchnia (m2): 3358 Hectares

 Udogodnienia

 Media
Woda
Wywóz śmieci
Prąd
Siła
 Otoczenie
Ogrodzenie
 Woda
Miejska
 Kanalizacja
Miejska

 Lokalizacja

 Podobne nieruchomości

Nieruchomości w tej samej kategorii
Piękny teren pod inwestycję rekreacyjną
na sprzedaż 1.500.000 zł
Biskupice, Biskupice, 56-500, DL, Dolnośląskie
Wyjątkowa rezydencja z prywatnym lasem i kortem
na sprzedaż 2.300.000 zł
Siechnice, Wrocław, DL
Kawalerka na Szczepinie. Pewniak na wynajem.
na sprzedaż 268.000 zł
Wrocław, DL