Piękny teren pod inwestycję rekreacyjną
1 500 000 zł

Biskupice na sprzedaż
Irmina Pytlowany-Jankowska
Irmina Pytlowany-Jankowska

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Masz pytania?
Chcesz umówić się na prezentację?

Zadzwoń:
Znakomita oferta dla inwestora szukającego terenu rekreacyjnego (łowiska, agroturystyka, kąpielisko i inne)Niecodzienna oferta - 12 ha ziemi z kapitalnymi możliwościami.

Na sprzedaż oferujemy ogromną nieruchomość gruntową położoną na granicy gminy Syców i Międzybórz. Ze względu na zróżnicowane przeznaczenie poszczególnych działek wchodzących w jej skład, możliwości zagospodarowania tego terenu są niezliczone.

Część gruntu to stawy rybne, pełne i osuszone (z możliwością ponownego zapełnienia z przepływającego Potoku Dziesławskiego). W okolicach Wrocławia brakuje miejsc, w których można w upalne dni bezpiecznie popływać, czy też powędkować. To miejsce idealnie nadaje się na prywatny ośrodek rekreacyjny z własnym kąpieliskiem i enklawą dla wędkarzy (karpie, liny, karasie, szczupaki). Dodatkową atrakcją jest przedwojenny młyn i piękna stodoła z czerwonej cegły, którą można zaadoptować na restaurację, smażalnię ryb czy kwatery dla gości. Ze względu na powierzchnię, można tu również urządzić kamping, mini zoo, stadninę koni itp. Bogactwo roślin i zwierząt żyjących na tych terenach będzie niewątpliwą atrakcją dla spragnionych kontaktu z przyrodą mieszczuchów (kaczki, łabędzie, orły bieliki, jelenie, sarny, bobry, jenoty).

W młynie można założyć również turbinę i wykorzystać to miejsce na elektrownię wodną. Wcześniej w części pomieszczeń magazynowych była garbarnia. Na piętrze znajduje się przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 100m2, do wykorzystania jako powierzchnia mieszkalna lub biurowa.

Część terenu to grunty przemysłowe, położone z dala od siedzib ludzkich, więc istnieje pełna dowolność wykorzystania ich możliwości. Z części osuszonych obecnie stawów z powodzeniem wydobywany jest piasek zaopatrujący okoliczne inwestycje budowlane. Teren jest uzbrojony (woda, prąd - własny transformator). Do Wrocławia jest ok. 60 km, do Oleśnicy 25 km, do Sycowa 8 km.

Mnogość wykorzystania możliwości tego terenu sprawia, że jest to unikatowa oferta w okolicach Wrocławia, która czeka na inwestora z pomysłem.

Zadzwoń teraz i umów się na prezentację.
Irmina,
Rentier Nieruchomości
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 Właściwości

Główne informacje

Pokoi: 3
Sypialni: 2
Łazienek: 1
Powierzchnia: 99999.99

Informacje o budynku

Typ domu: tradycyjny
Exterior Finish: tynk
Dach: dachówka
Posadzka: 100
Kondygnacji: 1
Wybudowany: 1930
Przebudowany: 1994

 Udogodnienia

 Media
Woda
Wywóz śmieci
Prąd
Siła
 Otoczenie
Garaż
 Udogodnienia
Taras
Ogrzewanie
Piwnica
Przyjazne zwierzętom
łazienka z WC
 Woda
Studnia
 Kanalizacja
Szambo

 Lokalizacja

 Podobne nieruchomości

Nieruchomości w tej samej kategorii
Piękna działka z prywatnym jeziorkiem
na sprzedaż 290 000 zł
Boguszyce, Boguszyce, DL, Dolnośląskie
Wyjątkowa rezydencja z prywatnym lasem i kortem
na sprzedaż 2 300 000 zł
Siechnice, Wrocław, DL
Kawalerka na Szczepinie. Pewniak na wynajem.
na sprzedaż 268 000 zł
Wrocław, DL
67m2 po podłodze, dwupoziomowe z balkonem i tarasem
na sprzedaż 491 000 zł
Wysoka, Wysoka, DL